Umów się z konsultantem On-Time.pl na spotkanie

Wybierz datę spotkania
Wybierz godzinę spotkania
Podaj dane kontaktowe e-mail tel.
Miejsce spotkania

Poszukujemy partnerów dystrybucyjnych!

Mamy do zaoferowania ciekawy program partnerski. Wszystkich zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji systemu On-Time.pl zapraszamy do kontaktu! O szczegółach chętnie porozmawiamy osobiście, bądź telefonicznie.

czytaj więcej

E-commerce w Twojej firmie!

Dowiedz się więcej o korzyściach, jakie możesz osiągnąć dzięki aplikacjom E-commerce.

czytaj więcej

Sukces On-Time.pl w sieci serwisów Driver Polska!

Wspaniały efekt wdrożenia aplikacji On-Time.pl w Driver Polska!Kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów, prawie 100 tysięcy

czytaj więcej

FAQ

Co jest niezbędne do uruchomienia systemu On-Time.pl w firmie?

Odp. Przeglądarka internetowa, na przykład: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera - z włączoną obsługą skryptów JavaScript oraz aktywną opcją "wyskakujących okienek" dla witryny www.on-time.pl lub on-time.pl

Czy trzeba instalować dodatkowe oprogramowanie by korzystać z systemu On-Time.pl?

Odp. Nie ma takiej konieczności, ponieważ system rezerwacji On-Time.pl jest aplikacją internetową i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania na komputerze użytkownika, niezależnie od profilu.

Jak często następuje aktualizacja systemu?

Odp. Wszystkie dane w aplikacji On-Time.pl (np. "Kalendarz Wolnych Terminów") są aktualizowane w czasie rzeczywistym - na bieżąco.

Czy dane osobowe moich klientów są bezpieczne?

Odp. System rezerwacji On-Time.pl nie przechowuje danych osobowych klientów. Wszystkie informacje potrzebne do rejestracji użytkownika, rezerwacji terminów oraz wysyłki powiadomień, przechowywane są na serwerach firm oferujących usługi i korzystających z systemu rezerwacji On-Time.pl

Czy mogę zintegrować system On-Time.pl z moją bazą klientów i systemem sprzedażowo-księgowym?

Odp. Jest to możliwe. Szczegóły integracji obu systemów oraz zakres wymiany danych ustalany jest indywidualnie, zgodnie z parametrami i możliwościami eksportu danych z obecnie działającego w Państwa firmie systemu.

Regulamin

Poniższy regulamin dotyczy Użytkowników korzystających z funkcjonalności rezerwowania czasu usług, zarejestrowanych w aplikacji On-Time.pl.

Niniejszy regulamin skierowany jest do klientów indywidualnych.

Zasady współpracy z podmiotami gospodarczymi regulują indywidualnie zawierane umowy. W przypadku chęci nawiązania współpracy, prosimy o kontakt z działem handlowym 7PEAK, poprzez formularz zgłoszeniowy (zakładka "Kontakt").

Regulamin serwisu On-Time.pl

Niniejszy regulamin określa zasady użytkowania usług w ramach serwisu On-Time.pl, oferowanego przez firmę 7PEAK, a także zakres odpowiedzialności z tytułu ich udostępniania.

Dostawcą usługi jest 7PEAK Marcin Springer, z siedzibą przy ul. Pelplińska 21 01- 683 Warszawa

Rejestracja konta i aktywowanie wybranych usług rozumiane jest jako forma zawarcia umowy o świadczenie usług pomiędzy 7PEAK, a osobą dokonującą rejestracji i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przestrzeganie jego postanowień.

Z chwilą zawarcia umowy osoba dokonująca rejestracji staje się Użytkownikiem.

Warunkiem rozpoczęcia świadczenia usługi jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Użytkownik wypełniając formularz oświadcza, że:

  1. Podane w nim dane są prawdziwe.
  2. Zezwala na wykorzystanie wprowadzonego adresu e-mail i numeru GSM w celu przesyłania powiadomień wynikających z funkcjonalności aplikacji On-Time.pl
  3. Zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać.

Osoba dokonująca rejestracji wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez 7PEAK swoich danych osobowych w celach administracyjnych i statystycznych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym, udostępnionych w Panelu Administracyjnym wraz z możliwością ich bieżącej aktualizacji bądź zmiany.

7PEAK zastrzega sobie prawo do zablokowania konta Użytkownika w przypadku zgłoszonego i udokumentowanego niewłaściwego użytkowania aplikacji.

7PEAK nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie wiadomości wynikających z funkcjonalności aplikacji, spowodowane przez zewnętrznych dostawców technologii informatycznych, w szczególności operatorów GSM, jak również blokady kont podmiotów gospodarczych udostępniających za pośrednictwem aplikacji On-Time.pl swoje usługi, wynikających z opóźnień płatniczych.

7PEAK dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania aplikacji, a także ochrony danych znajdujących się na serwerach firmy.

7PEAK zobowiązuje się do nieudostępniania danych identyfikacyjnych osobom trzecim za wyjątkiem przypadków określonych przepisami prawa.

7PEAK zastrzega sobie prawo do:

  1. Okresowego zaprzestania świadczenia usługi w celach rozbudowy systemu lub konserwacji sprzętu po wcześniejszym poinformowaniu Użytkowników na stronach serwisu On-Time.pl
  2. Wysyłania na konta Użytkowników komunikatów technicznych związanych z funkcjonowaniem usługi oraz informacji o bieżących ofertach 7PEAK.

7PEAK zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie, przy jednoczesnym powiadomieniu Użytkowników za pośrednictwem wiadomości E-Mail bądź odpowiedniego komunikatu na stronie głównej serwisu On-Time.pl.

Regulamin obowiązuje do odwołania.


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/users/7peak/public_html/on-time.pl/model/Wyszukiwarka.php on line 58
rezerwowanie usług | gabinety specjalistyczne | przychodnie specjalistyczne | przychodnie | usługi motoryzacyjne |